Po co wracamy na KSIĘŻYC?

September 28, 2020 00:08:39
Po co wracamy na KSIĘŻYC?
Nauka To Lubię
Po co wracamy na KSIĘŻYC?

Sep 28 2020 | 00:08:39

/

Show Notes

Amerykanie chcą najpóźniej w 2024 roku ponownie stanąć na powierzchni Księżyca. Do 2033 roku chcą wylądować na Marsie. Czy to realne? I ważniejsze, czy to sensowne?

http://staging.naukatolubie.pl/app/uploads/2020/09/NTL-Ksiezyc.mp3

Other Episodes

Episode

May 16, 2024 00:09:09
Episode Cover

Dlaczego korzystanie z telefonów w toalecie może być niebezpieczne?

Odcinek powstał we współpracy z Kanałem ZERO.

Listen

Episode 0

December 16, 2022 00:17:39
Episode Cover

3xR, czyli Rosiak pyta Rożka w Raporcie - 16.12.2022 (o fuzji jądrowej)

Tym żyjemy od kliku dni - Amerykanie dokonali fuzji jądrowej, która wytworzyła więcej energii, niż zużyła. To przełomowy moment, bo w przyszłości może to...

Listen

Episode

June 14, 2024 00:07:17
Episode Cover

Plaga demencji u młodych ludzi

Demencja kojarzy Ci się z osobą starszą? Nic bardziej mylnego…Obecnie ponad 100 na 100 tysięcy dorosłych w wieku młodszym niż wspomniane 65 lat, cierpi...

Listen