Amerykanie chcą najpóźniej w 2024 roku ponownie stanąć na powierzchni Księżyca. Do 2033 roku chcą wylądować na Marsie. Czy to realne? I ważniejsze, czy to sensowne?
http://staging.naukatolubie.pl/app/uploads/2020/09/NTL-Ksiezyc.mp3
Odcinek powstał we współpracy z Kanałem ZERO.
Tym żyjemy od kliku dni - Amerykanie dokonali fuzji jądrowej, która wytworzyła więcej energii, niż zużyła. To przełomowy moment, bo w przyszłości może to...
Demencja kojarzy Ci się z osobą starszą? Nic bardziej mylnego…Obecnie ponad 100 na 100 tysięcy dorosłych w wieku młodszym niż wspomniane 65 lat, cierpi...