Bez węgla ze wschodu poradzimy sobie najłatwiej. Ich gazu już za kilka miesięcy nie będziemy potrzebowali wcale. Największy problem jest z… ropą. Posłuchajcie!
Hype, zagrożenie, manipulacja – czym jest tzw. „sztuczna inteligencja” – o tym rozmawiam z profesorem Piotrem Durką. Czy nasze rozleniwienie pogorszy sytuację? Poruszamy tematy...
W dzisiejszej mojej rozmowy z Dariuszem Rosiakiem w jego programie Raport o stanie świata rozmawiamy o dronach, które jednocześnie są bronią. Mowa tu o...